Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

Vašek se odstěhoval – našli jsme Aleše!!!

Tak ta frekvence se spíš prodlužuje, než naopak... tentokrát jsem to dotáhl dokonce až na čtyři měsíce s přechodem do dalšího roku.
S tím Alešem.... když jsme se vrátili z Kroměříže, začali jsme intenzivně hledat nového basáka. Nejdřív to byl Martin. Ozval se hned, tak jsem si říkal – nebude tak zle. Jenže se to vyvrbilo nakonec po měsíci a půl, že to Martin z různých důvodů odpískal. Tak zas inzerát a ozval se Jarda. Nadšení, pohoda – nakonec ani nedorazil na zkoušku. Pak přišel Vašek. Fajn, říkali jsme si, nemusíme si ani zvykat na nové jméno. Dorazil v drahém autě, s drahou kytarou a všechno hrál hned z listu. Ó, jaké štěstí, vzdychla kapela, musíme začít cvičit, abychom mu stačili. Za dva dny po první zkoušce zavolal, že našel kapelu, která víc vystupuje. A zase prd.
Tak jsem opět psal na „hudebnibazar.cz“, už v poměrně hluboké depresi. No a on tam na nás ještě někdo zbyl. Aleš Verner, Léža, který hraje na basovku s Modrým Pondělím a nemá toho dost, chce ještě. No a už s námi hrál na Mikulášování ve Veleni a hodlá zůstat i dál.
Jen tak mimochodem jsme změnili také zkušebnu a vypadá to na další změnu – finančně stále k lepšímu, zítra se jedeme podívat a uvidíme.
Fakt se pokusím příště napsat dřív, aby Léža nebrblal...


12.1.2014 Zdeněk
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one