Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

09.02. 2009 – stručná informace pro dramaturgy

Nezapírám – hlásím Šuplík na oba konkurující si festivaly, Zahradu i Portu. Nedělám si iluze, že by hrozil termínový konflikt. Jednak se festivaly už poučily a jednak zas taková bomba asi nebudem. Přidávám zde několik zásadních informací o skupině.
Šuplík je věkově širokospektrální skupina, která v současnosti pokrývá rozpětí populace zhruba ve věku 30 – 60 let. To je velkou výhodou při tvorbě písní, poskytuje to možnost důvěryhodně interpretovat velké množství témat, která oslovují většinu společnosti. Mohou to být například problémy mladé rodiny, dále nejrůznější krize středního věku a v neposlední řadě jsou velkou výzvou témata s gerontologickým zaměřením, která začínají být velmi aktuální.
Šuplík prošel řadou změn, přesto stále existuje, zkouší a směřuje. Kam, to se uvidí. Vystupujeme občas, aby bylo proč zkoušet, ale zase aby nás to neunavilo.
Velkými vzory pro nás jsou Jimi Hendrix, Ivo Pešák a Jarda Budil, všichni pro svůj originální hudební výraz. Spřátelenými kapelami se dají zcela jistě označit Panelákoví fotři, Osada Zlaté oči, Městská, Svitky, 9. patro, Kámen úrazu, Bob a bobci a další. Natáčíme pouze demo snímky za účelem přihlášení se na Zahradu, či kamkoliv jinam. Zatím.

Zdeněk
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one