Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

Dostal jsem od Heleny kartáč, že píšu málokdy a moc dlouze. Tak to zkusím vylepšit. Podařilo se nám opravdu 6. března vystoupit v Kocourovi, přišli tam lidi a nebyl to průšvih. Nejdřív se projevili Panelákoví fotři a zahřáli publikum na provozní teplotu (zájezd z Krásovky přijel již vzorně zahřát ze Žižkova). Byli tam někteří jedinci, kteří Fotry ještě neviděli (ani neslyšeli), i ti se posléze dostali z nejhoršího a pochopili, oč se jedná.
Po přestávce na zotavenou se podařilo na pódium nainstalovat Šuplík včetně bicích, které si v zákulisí Vláďa pečlivě sestavil, aby nezdržoval. Vzápětí zjistil, že dveře nejdou úplně otevřít a sestavené bicí jimi tudíž neprojdou. Následovala cvičná rozborka a sborka tlučné soustavy a mohlo se začít. Po malinko rozpačitém začátku se kapela rozjela a podle reakcí z publika zahrála docela dobře. Jak jsme nazkoušeli, tak jsme prodali. Radka si po patnácti letech zazpívala před publikem a zjevně ji to bavilo. Jakož i nás ostatní. Luděk (účastník zájezdu) vyrušoval jenom decentně a i jinak to proběhlo dobře. Jardo, díky za perfektní zvuk. Hlavně nám zachovejte přízeň a doražte i v dubnu.
Zahráli jsme si ještě 10. 3. na Portě – to bylo trochu horší. Zbyli jsme jenom tři, protože Jirka Kolbinger měl již dohodnuté hory a odjel lyžovat. Tak jsme vybrali písničky, které se hrají bez něj a tím pádem odpadly i bicí. No a ve třech jsme do pražského finále nepostoupili. Panelákoví fotři, Svitky a Kámen úrazu naproti tomu uspěli, k čemuž jim blahopřejeme.
To je pro dnešek všechno, moc děkujeme za podporu a jak jsem již byl pravil – přijďte zas.

Zdeněk
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one