Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

Na první letošní zprávu je to fakt dost časné datum. Možná jsem měl ještě trochu počkat, abych případné návštěvníky neuvedl z toho frmolu do šoku. Zato ale máme, jak jste se museli někde dozvědět, novou evropskou adresu (www.suplik.eu), jsme prostě zase strašně vpředu. Kromě toho máme taky novou zpěvačku a nejspíš též bubeníka. Vezmu to postupně.
Původně jsem chtěl úplně kapesní kapelu, která by hezky hrála, zpívala a přitom by se vešla do jednoho normálního auta. To kvůli obrovskému množství zájezdů, které musíme každý rok absolvovat. Třeba zrovna vloni jsme museli jednou do Veleně, třikrát do Karlína, jednou na Prosek a jednou do Řep. Prostě peklo. Pak ale přišly po Cimburových invektivách pokusy o změny. Během nich jsme se potkali s Martinem Křivánkem, jak to dopadlo, je psáno v poslední loňské zprávě.
Jednou, někdy tak v březnu, jsme měli mít zkoušku Šuplíku. Ale nějak to začalo vypadat, že z naší čtyřčlenné sestavy zbývám jenom já a Jirka Svítek. A protože ten vždycky všechno umí, volal jsem mu, že to nejspíš zrušíme. Do telefonu to odkýval, že jako teda jo. Ale v hlase měl něco, co mě přimělo mu ještě jednou zavolat a vypadlo z něj nakonec, že by si přece jenom zahrál. Druhý den jsem k němu přijel a tak jsme ve dvou nějak popohrávali. Byla doma taky jeho žena Helena a poměrně zánovní synek Kuba. Při temperaci nástrojů, která spočívá v pojídání výborných obložených chlebů, připravených Helenou s moravským fortelem, prohodil Jirka mezi sedmým a osmým kousancem, jestli by si s námi Hela nemohla zkusit něco zazpívat. Odvětil jsem mezi šestnáctým a sedmnáctým kousancem (temperuju dost poctivě), že proč ne a jako kterou. Normálně to měli na mě připravený, odněkud vytáhli tři texty a že to teda zkusíme. Zkrátím to. Hela to vystřihla od první slabiky tak, že mi jezdil mráz po zádech. A to přitom držela na ruce vzpouzejícího se desetikilového Jakuba. Takže máme zpěvačku Helenu a též adoptovaného, stále rychlejšího a aktivnějšího Jakuba.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one