Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

Momentálně se neumím dostat na naše stránky a nemůžu se dovolat našemu správci. Takže nevím, jestli jsem tam vůbec letos něco napsal. Stručně to tedy shrnu.
1. 1. 2005 byla založena na troskách Třetího dechu skupina Šuplík ve složení Kolbinger, Kyncl, Svítek, Vidlák. 25. 1. jsme si zahráli Pod Vesuvem poprvé pod novým názvem. Snad se to hnulo správným směrem. Honza Venclů (jeden z našich zvukových mistrů) ovšem pořídil nahrávku. Když jsem ji uslyšel, zaržál jsem a pravil, že tohle rozhodně nesmí ven. Bylo to poněkud syrové.
9. 2. jsme se ve Stodůlkách nekvalifikovali na Portu.
6. 3. jsme se naproti tomu v Bohnicích nekvalifikovali na Zahradu.
7. 5. v sobotu bylo hraní v klubu Jelení. Dostali jsme se nějakým řízením osudu do společnosti mladých punkových kapel a jejich publika. Přesto nás pár lidí poslouchalo a zdáli se být zaujati.
24. 5. hrál Šuplík opět Pod Vesuvem. Návštěva nebyla právě obrovská.
24. 6. jsme se vydali do Vísky u Chotěboře. Díky nezvládnuté propagaci opět nebylo právě narváno. Ovšem díky Petrovi myslím, kamarádovi Jirky Svítka, který se ujal zvuku a pekelně nás buzeroval, bylo z naší staré aparatury vymáčknuto absolutní maximum.
3. 9. po prázdninách jsme zahráli Jardovi Budilovi k narozeninám jubilejním padesátým. Nechtěl nic jiného, než že si udělá na dvoře ve Veleni festival. Tak jsme asi v devíti lidech udělali přes tři hodiny dlouhý program, uváděný Cimburou. Přijel i Jarda Urbánek se ženou a taky zahráli. Moc se nám to líbilo. Učinkovali Zdeněk Vidlák, Městská (Budil, Šámal, Knébl!!!), Michal Knébl, Šuplík, Jarda Urbánek a místy též jeho žena a nakonec Panelákoví fotři.
20. 10. jsme si rozpůlili večer se spřátelenou skupinou Kámen úrazu v karlínském klubu Podsklepeno. Dopadlo to dobře, přišli i lidi.
24. 10. hrál Šuplík opět Pod Vesuvem. Až na podivné nedorozumění ohledně financí to byl hezký večer za přítomnosti asi dvaceti diváků.
Do Šuplíku přichází nový člen, mandolista Martin. Je to trošku delší zmatená historie, tak to rozvedu příště.
Zatím ahoj!
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one