Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

bližší informace o kapele a jejím životě v rubrice "DRBY"

06.03.2005 - Ke vzniku Šuplíku

No a máme tu zbrusu novou kapelu. Šuplíček, Šuplík! Stalo se to tak nějak postupně a pak najednou, na Silvestra byl ještě Třetí dech a na Nový rok 2005 bylo ustanoveno zrození skupiny Šuplík.
Šuplík by měl těžit z toho, co se odehrálo během působení Třetího dechu. A navázat na něj. Měl by být živější a pružnější. Mělo by v něm být více muziky. Měl by hrát písničky, které se nepíšou do šuplíku, ale do Šuplíku.
V kapele jsme čtyři, Jirkové Kolbinger, Kyncl a Svítek a já, Zdeněk Vidlák. Autorsky se hodláme podílet s Jirkou Kynclem, který bude též zpívat a hrát na basovou a akustickou kytaru. Jirka Kolbinger bude zdobit vokály svým sytým hlasem a provázet na akustickou dvanáctku. Jirka Svítek zachraňuje hudbu v kapele na svůj skvělý klarinet. Doufám, že také zazpívá, protože umí. Já zazpívám a zahraju na akustickou kytaru, možná si občas půjčím od Jirky Kyncla basovku a budu mu kazit jeho písničky. Též se budu snažit starat o to, aby kapela zkoušela a koncertovala. A aby měla nějaký úžasný písničky.
Tolik pro začátek. Měl jsem teď trochu fofr v pracovním životě a ještě to chvilku asi potrvá, tak mě nebijte, když aktualizace bude trochu pokulhávat. Postupně to snad bude fungovat.

Tak zatím, Zdeněk
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zdeněk Vidlák, vidlak.zd@seznam.cz, 777 770 282
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one